Największy Portal Randkowy | Single Polish
Jesteś już członkiem?

Najbardziej popularna strona dla polskich randki.

UK, USA, Irlandii, Niemczech, Kanadzie, Norwegie, Holandii, Szwecji & Polsce.

Dołącz do nas BEZPŁATNIE teraz!

Wybierz jeden
Wybierz jeden
Kraj...
Pozwól przeglądarce wykryć Twoją aktualną lokalizację.
Twoja data urodzenia będzie używana do obliczenia Twojego wieku.
Twój adres e-mail pozostanie PRYWATNY.
Bez spacji, nawiasów ani cudzysłowów. Minimum 4 znaki.
Wchodząc akceptujesz nasz Regulamin & Polityka prywatności.

Odkrywaj i nawiązuj kontakty

Poznawaj praktycznie tysiące podobnie myślących singli i błyskawicznie nawiązuj połączenia za pomocą komputera stacjonarnego, tabletu i Twojego ulubionego telefonu. Jeśli chcesz, rozmawiaj na czacie do późnej nocy. Publikuj zdjęcia, dziel się swoimi zainteresowaniami i marzeniami - pomożemy Ci wyglądać jak najlepiej podczas tych aktywności.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Znalezienie miejsca parkingowego i zakup napoju, to już spory wydatek, jeszcze zanim kogokolwiek spotkasz. Tutaj z łatwością można spotkać ludzi i najpierw dać sobie przestrzeń na odczuwanie, więc kiedy pojedziesz na tę pierwszą randkę lub spotkacie się na kawie, możesz się zrelaksować i być sobą.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Na tym dzikim świecie może być ciężko. Tutaj korzystasz z naszych wewnętrznych protokołów przeglądu, wysokiej jakości szyfrowania i całej społeczności poszukujących osób, które pomagają wyłapywać i usuwać hejterów. Od ponad 15 lat pomagamy ludziom znaleźć miłość i tworzyć silne, trwałe związki.

Ponad 8 milliona kontaktów nawiązanych na

logo sieci World Singles
Ta witryna należy do sieci World Singles™.
Nasze usługi, sieci i zespół od ponad 15 lat z powodzeniem i z coraz większą doskonałością pomagają milionom ludzi na całym świecie, w wielu językach i kulturach, łączyć się i znajdować miłość.

Portale Randkowe, Ogłoszenia Matrymonialne, Polskie Randki w UK, Irlandii, USA, Niemczech, Holandii, Norwegii, Kanadzie

Mieszkacie za granicą i czujecie, że łatwiej byłoby dzielić emigrację z kimś innym? Jeśli nie macie pojęcia, ilu Was tak naprawdę jest w danym kraju, dzisiaj przychodzimy z wyjątkowo pożytecznymi danymi. Oto poradnik, gdzie i jak szukać polskich singli, a także dlaczego darmowe randki w internecie to prawdziwe wybawienie dla Polaków mieszkających poza ojczyzną.

Liczba polskich singli z każdej grupy wiekowej na świecie
MężczyźniKobietyOgólemOdsetek kobiet
UK (Wielka Brytania)62,00051,000113,00045
Niemcy39,00030,00069,00043
Holandia19,00011,00030,00037
USA12,00013,00025,00052
Irlandia6,4005,20011,60045
Belgia4,8003,4008,20041
Norwegia5,2002,6007,80033
Francja4,1003,1007,20043
Szwecja4,3002,8007,10039
Włochy2,3004,4006,70066
Kanada2,6002,6005,20050
Hiszpania2,0002,7004,70057
Austria2,3002,2004,50049
Dania2,4001,6004,00040
Litwa1,1001,3002,40054
Australia1,1001,1002,20050
Dane na podstawie informacji podanych na Facebooku. Liczby odnoszą się do tych osób, które w swoim profilu na Facebooku określiły się jako osoby mówiące po polsku i wolne. Dane te nie określają one dokładnej liczby osób gotowych na randki, ale umożliwiają one przedstawienie ogólnego zarysu.

Głównie w Europie, ale nie tylko. Polacy określający na Facebooku swój status jako wolny lub wolna, rozsiani są na całym świecie. Największa liczba naszych rodaków wciąż przebywa na Wyspach Brytyjskich - łącznie prawie 113 tysięcy osób nie pozostających w związkach. Londyn, Birmingham, Manchester, Leeds, Edynburg - to właśnie tam najłatwiej spotkać jest samotnych Polaków, którzy zdecydowali się na brytyjskie życie.

Na drugim miejscu plasują się Niemcy, z 69 tysiącami singli mogących wyrazić zainteresowanie randkami w miastach takich jak Berlin, Monachium, Kolonia, Hamburg czy Frankfurt.

Czołówkę zamyka Holandia i jej nieco niższa liczba 39 tysięcy osób, które na Facebooku zadeklarowały się jako single. Gdzie ich szukać? Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht i Eindhoven.

Czwarte miejsce zajmuje pierwsze państwo poza starym kontynentem - 25 tysięcy Polaków żyjących w USA określa na Facebooku swój status jako wolny/wolna. Jeśli kiedykolwiek przeznaczenie rzuci Was do Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago, Houston lub Filadelfii, miejcie oczy szeroko otwarte, bo to tam może na Was czekać wymarzony partner.

Stanom Zjednoczonym depcze po piętach Irlandia. To kolejne miejsce, które stało się domem dla 11 600 wolnych Polek i Polaków. Codziennie przemierzają oni ulice miast takich, jak Dublin, Cork, Galway, Limerick i Waterford.

Norwegia to państwo, które zajęło “szczęśliwe”, siódme miejsce na liście. Te chłodne klimaty wybrało 7 800 Polaków i Polek, których znaleźć można w Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim czy Fredrikstadzie.

Szwecja wskoczyła na dziewiąte miejsce na naszej liście. 7 100 Polek i Polaków, którzy na Facebooku deklarują się jako single, mieszka w miastach takich jak Sztokholm, Göteborg, Malmö, Uppsala czy Västerås.

Drugą dziesiątkę na naszej liście otwiera Kanada. Ten piękny, dwujęzyczny kraj przyciągnął 5 200 Polek i Polaków, którzy na nowo urządzają sobie życie w Toronto, Montrealu, Calgary, Ottawie i Edmonton.

A i tak to nie wszystkie z krajów, w których spotkać można naszych samotnych rodaków!

Gdzie szukać Polek? Gdzie szukać Polaków?

Jak wynika z naszego raportu, wciąż najwięcej Polaków wybiera Wielką Brytanię jako swój emigracyjny kierunek. Paradoksalnie, bliskie Polsce Niemcy plasują się dopiero na drugim miejscu. Można prawdopodobnie wytłumaczyć to wciąż niesłabnącą popularnością języka angielskiego, w przeciwieństwie do niemieckiego, którym nie każdy operuje. Ale czy na pewno? Ostatecznie, Irlandia i USA to dopiero kolejne miejsca na liście za Holandią i Niemcami, a Australia i Nowa Zelandia pokutują na jej szarym końcu (co zresztą nie dziwi, biorąc pod uwagę ogromny dystans).

Mimo tego, to nie Anglia czy Niemcy są krajami, które najchętniej wybierają panie. Okazuje się, że polskie singielki znacznie chętniej przenoszą się do ciepłych krajów Europy południowej. Włochy pochwalić się mogą wysokim odsetkiem pań w stosunku do panów, bo aż 60%. Hiszpania nie pozostaje daleko w tyle, gdyż to tam 57% z Polaków, którzy tam mieszkają, a jednocześnie określających się na Facebooku jako single, to właśnie kobiety.

Jednocześnie, zaledwie co trzecia osoba to kobieta, jeśli chodzi o polskich singli w Norwegii. W przeciwieństwie do ciepłych krajów, chłodna Skandynawia wydaje się nie przyciągać samotnych Polek. Czy zniechęca je rodzaj pracy fizycznej, którą Norwegowie najchętniej oferują przybywającym do ich kraju imigrantom?

Znaleźć polskie randki za granicą - co przychodzi z pomocą?

Niezależnie od kraju, w którym się znaleźliście, wciąż macie szansę na znalezienie odpowiedniego partnera. I to kogoś, kto tak, jak Wy, pochodzi z kraju nad Wisłą. Wykorzystać można przede wszystkim godne zaufania portale randkowe, a rozwiązanie to posiada kilka podstawowych korzyści.

Jest łatwiejsze. Umówmy się - jeśli szukasz książki o bocianach, łatwiej ją znaleźć w dziale ornitologicznym, niż przekopywać się przez całą bibliotekę. Portale randkowe działają na tej samej zasadzie, grupując ludzi zainteresowanych wyjściem na kawę (i nie tylko) lub potencjalnym związkiem. W jednym miejscu zgromadzone są tysiące profili. Jeśli dodatkowo przeszukuje się portale randkowe dla osób mieszkających za granicą, wyniki są jeszcze bardziej konkretne i odpowiadające Waszym oczekiwaniom.

Jest szybsze. Podejście do ładnej dziewczyny lub dobrze ubranego chłopaka na ulicy czy w kawiarni wiąże się z jednym, podstawowym ryzykiem: Wasz cel może zwyczajnie nie być zainteresowany, i niekoniecznie to musi mieć związek z Waszą osobą. Bez względu na to, czy dana osoba już pozostaje w związku, czy po prostu nie szuka partnera, jest to strata czasu i energii, której oszczędzają Wam strony z ogłoszeniami matrymonialnymi. Koniec końców, są one zbiorem profili osób zainteresowanych romantycznymi relacjami, i żadna wiadomość nie trafia w pustkę.

Pokazuje wyniki dla danej lokacji. Jeśli powyższe powody Was jeszcze nie przekonują, dodajcie do nich korzyści, jakie daje możliwość zawężenia wyników do Waszej tylko lokacji. Jeśli szukacie randek w Anglii, Norwegii czy Kanadzie, z łatwością możecie znaleźć osoby z Liverpoolu, Trondheim czy Ottawy, bez zaprzątania sobie głowy wynikami z całego kraju. Istnieje szereg stron poświęconych łączeniu i grupowaniu osób, które są mieszkają w konkretnym kraju, a nawet okolicy. W ten sposób skupić się możecie tylko i wyłącznie na profilach geograficznie Wam bliskich. Nie traćcie energii na osoby mieszkające w Szwecji, gdy sami żyjecie w Hiszpanii.

Pozwala porównać kandydatów i kandydatki. To kolejna niesamowita oszczędność czasu i energii, jeśli możecie odsiać osoby, z którymi prawdopodobnie nie będziecie mieć o czym rozmawiać twarzą w twarz. Skrupulatnie wypełnione profile to źródło informacji o tym, jak dana osoba postrzega związki, czego oczekuje i co chce zaoferować. To informacje, które na tego rodzaju stronach podaje się na talerzu, bez owijania w bawełnę i krycia swoich przekonań, które mogą skutecznie podzielić przyszłych randkowiczów.

Nie zobowiązują do umawiania się… od razu. Randki online są wyjątkowo przyjemne z jednego powodu - nie obligują Was do niczego, nawet do faktycznego spotkania się. Wiele z portali umożliwia opcje chatu i wiadomości, poprzez które możecie skomunikować się z daną osobą. To świetny pomysł na zapoznanie się bez poważnych deklaracji czy spędzania czasu z osobą, która na dłuższą metę okazuje się być wcale dla Was nieprzeznaczoną.

Warto dodać, że za randkowaniem online stoi również liczba stron, które są obecnie dostępne. Niektóre z polskich portali randkowych na świecie to Single Polish, Sympatia, eDarling, Mydwoje, Przeznaczeni, Randki o2, Polish Hearts, Polishdating, Polish Cupid, Polish Souls, Polish girl 4u, Amorek, Love 2 date Polish, Polish Love, We Love Pol, Polish Cupid. Najlepszym pozostaje jednak SinglePolish.com

Warto zatem spróbować i skorzystać z narzędzi, które dostarcza nam ktoś inny - w tym przypadku, zaufanych portali z profilami osób zainteresowanych randką za granicą. Okazać się może, że to właśnie taka strona będzie miejscem, w którym poznacie swoją drugą połówkę!

Polskie Randki w Niemczech, USA, UK (Wielkiej Brytanii), Holandii, i Irlandii może stać się coraz bardziej irytujące, zwłaszcza, jeśli nie nauczył się miejscowego języka. W naszym nowoczesnym wieku Internetu, randki online jest naprawdę zdjęty z tysięcy ludzi podpisując się znaleźć swoją prawdziwą miłość, w każdym miejscu na świecie io każdej porze.Szukaj w Google mogą czerpać ci wiele korzyści, jednak nie wszystkie te strony powinny być w 100% zaufać, my się na, że w trochę. W międzyczasie, będziemy koncentrować się na dobrej stronie znalezienie serwis randkowy przez Google lub innej potężnej wyszukiwarce.

Nasz darmowy polski serwis randkowy jest aktywnie wykorzystywana przez polskich singli, dziewcząt, kobiet i mężczyzn w USA (zwłaszcza w Chicago, New York, Los Angeles, Kalifornia), Wielkiej Brytanii (szczególnie Londyn, Manchester, Birmingham, Leeds, Glasgow, Edynburg) i Irlandii (Dublin i Cork w szczególności). Możesz umawiać się na randki z Polakami z USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Belgia (Bruksela), Szwecji, Irlandii, Białorusi, Australii, Kanady.

World Singles, 32565-B Golden Lantern St., #179 Dana Point, CA 92629     +1 (949) 743-2535
Prawa autorskie © World Singles. Wszelkie prawa zastrzeżone.